» AKTIVITY A ZAJÍMAVÁ MÍSTA V OKOLÍ FARMY LOSINÁ 

Pěší turistika v krásné okolní přírodě, cykloturistika s možností zapůjčení kol, koupání v bazénu, vyjížďky na koních. Dále je možné zajistit rybolov (na základě domluvy předem), v zimě výlety na běžkách, vyhlídkové lety vrtulníkem. To vše vám ve svém blízkém okolí nabízí ubytování na farmě v Losiné. 

Zvířata na farmě

Na naší farmě se krom ubytování můžete setkat také s netradičními zvířaty - lamy, kozy, koně, ovce, kachny.
Dozvíte se, jak se o koně starat a co nejen koně, ale i ostatní zvířátka z naší farmy potřebují ke spokojenému životu. Péči o koně si také sami můžete vyzkoušet, stejně jako nejkrásnější pohled na svět – pohled z koňského hřbetu.

S našimi zvířecími kamarády, se rády pomazlí nejen Vaše děti.

» NAVŠTIVTE MÍSTA V OKOLÍ FARMY LOSINÁ


Plzeň - západočeská metropole

Leží na soutoku řek Mže, Úhlavy, Úslavy a Radbuzy. Je čtvrtým největším městem v republice.

Plzeň je známá především jako průmyslové a pivovarnické město. S jeho pivovarnickou historií se můžete setkat v muzeu pivovaru Plzeňský Prazdroj.

V centru Plzně byla vybudována ve 13. stol. Katedrála Sv. Bartoloměje. Výška její věže je 103 metrů, což z ní číní nejvyšší kostelní věž u nás.

Rozhodně nezapomeňte na Velkou synagogu, která je druhou největší v Evropě a třetí největší na světě. 

Také můžete navštívit Západočeské muzeum, jehož budova je charakteristická novorenesančním slohem a nabízí svým návštěvníkům stálé expozice.

Děti jistě ocení ZOO Plzeň. V areálu je i Dinopark a botanická zahrada.
Vzdálenost: 10 km

Velkou atrakcí pro malé i velké je Techmania Science Center. Zde si na vlastní kůži můžete vyzkoušet, jak fungují různé stroje, přistroje, technická zařízení a jiná hejblátka, nakouknout do vesmíru skze unikátní 3D projekční systém v 3D Planetáriu, nebo si třeba pohrát s dětmi s různými skládačkami, hrami nebo edukativními zařízeními.

A jelikož se Plzeň stala Evropským hlavním městem kultury 2015, setkáte se zde po celý rok s pestrým kulturním programem.

 

Šťáhlavy – lovecký zámek Kozel

Postavený koncem 18. století pro Jana Vojtěcha Černína a obklopený rozlehlým anglickým parkem, představuje jednu z mála klasicistních zámeckých architektur na našem území. V podzámčí je minigolf, hřiště pro děti, můžete si vyjet koňským povozem, projet se loďkou na rybníku, ... 
Vzdálenost: 7 km

 

Další zajímavá místa

Hrad Radyně - zřícenina, 2 km
Štěnovický Borek - vesnice, 3 km
Nezbavětice - vesnice, 3 km
Starý Plzenec - město, 4 km
Chválenice - vesnice, 4 km
Nebílovy - vesnice, 5 km
Štěnovice - město, 4 km
Nepomucko - zámek Zelená hora
Rokycany – koupaliště

 

nahoru ...